bicigel.sk - váš cyklo špecialista

Servis

Servis bicyklov

Našim zákazníkom ponúkame kompletný servis bicyklov, elektro bicyklov, servis komponentov vidlice, tlmičov, bŕzd a ďalších častí bicykla. V servise vykonávame aj nastavenie riadiaceho ústrojenstva bŕzd, centrovanie, vypletanie kolies a ďalšie špeciálne opravy a úpravy rôzneho druhu až po skladanie bicyklov na zákazku. Dávame si veľmi záležať na kvalitnom predpredajnom, garančnom aj bežnom servise, ktorý vykonávajú skúsení mechanici.

Predpredajný servis

Kompletná kontrola Vášho bicykla pred jeho odovzdaním zahŕňa celkové nastavenie a zoradenie bicykla na mieru podľa Vašich predstáv a fyzických predpokladov.

Garančný servis

Garančný servis Poskytujeme na bicykle zakúpené v našej predajni alebo na našom e-shope v rozsahu 1-2 rokov a to zdarma v závislosti od značky bicykla. Ide teda o povinný a bezplatný servis po uvedení bicykla do prevádzky. Ak sa vyskytne akákoľvek porucha hneď po prvých 10-15 hodinách jazdy, odporúčame okamžitú návštevu servisu.

Bežný servis

Tento servis odporúčame po každých cca 1000 km. Bežný servis by sa mal vykonať minimálne 1x ročne aj napriek tomu, že sa nevyskytnú žiadne komplikácie. Servisný interval závisí od stavu bicykla, jeho spôsobu používania a taktiež aj v závislosti od vyťaženia našich mechanikov. Na základe toho Vám bude pridelený termín a dĺžka opravy.

  • V deň servisu, prípadne o deň skôr je potrebné priniesť čistý bicykel na 10. hodinu ráno.
  • V sobotu sa servis bicyklov nevykonáva!
  • Počas hlavnej sezóny marec – september uprednostňujeme servis bicyklov a elektrobicyklov zakúpených v našej predajni a našom e-shope.
  • Na väčší rozsah opráv Vášho bicykla prosím využite obdobie mimo sezóny a to október – február.

Objednávka servisu 

Objednať sa môžete telefonicky alebo mailom.