bicigel.sk - váš cyklo špecialista

Platba a doprava


Možnosti platby:

Hotovosť / karta / darčekový poukaz pri osobnom odbere
V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku na našej predajni môžete uhradiť objednávku v hotovosti, kartou alebo darčekovými poukážkami Bicigeľ.

Platobnou kartou CardPay (VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro)
CardPay je typ rýchleho a jednoduchého bankového prevodu. Môžu ho využiť klienti akejkoľvek banky, musia však vlastniť platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.
Celá transakcia cez CardPay prebieha online na zabezpečenom kanáli a trvá približne 10 sekúnd.  Po výbere budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu, kde vyplníte potrebné údaje. Vyžaduje sa číslo platobnej karty, platnosť karty, ochranný kód a ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, vyžaduje sa aj heslo.

Prevodom na bankový účet
Pri platbe prevodom na bankový účet je potrebné uviesť číslo objednávky ako variabilný symbol aby sme mohli Vašu platbu rozpoznať. Bez uvedenia čísla objednávky nebudeme môcť Vašu objednávku spracovať. Číslo objednávky a číslo bankového účtu sa Vám zobrazí po odoslaní objednávky.

Dobierka
Vaša objednávka bude zaslaná poštou / kuriérom na zadanú adresu a zaplatíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

Nákup na splátky Quatro
Klasický spotrebiteľský úver uzatvorený priamo v predajni alebo teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom nášho internetového obchodu.

Možnosti dopravy:

  • doručovanie kuriérom Slovenskej pošty,
  • doručovanie Slovenskou poštou,
  • osobný odber včase otváracích hodín (BICIGEĽ, s.r.o., Kapitána Nálepku 2858/2, 080 01 Prešov), v čase: pondelok – piatok, od 10:00 hod. do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 hod. do 12:00 hod.

Doba dodania tovaru:
Dodanie tovaru je v rozsahu 1-3 pracovných dní od prijatia objednávky.

Cena dopravy:
Pri objednávke bicykla je účtovaný príplatok za nadrozmerný tovar 14,90€.
Pri objednávke do 200€ je účtované poštovné 5€.
Pri objednávka nad 200€ je poštovné zdarma.
Pri osobnom odbere sa neúčtujú žiadne príplatky.

Cena dodania tovaru je platná v rámci územia Slovenskej republiky. Pri zasielaní tovaru do zahraničia sa prepravné náklady kalkulujú individuálne na základe zmluvy o cene prepravného mimo územia Slovenskej republiky.